znacka-background

Pyunkang Yul

Pyunkang Yul cz
54 Počet produktů
4.6 Průměrné skóre
448Kč Průměrná cena

Kde koupit Pyunkang Yul


  • Cruelty-free
  • Kórejská značka
  • Hype značkaFakty o Pyunkang Yul

Pyunkang Yul je značka péče o pleť, kterou uvedla na trh renomovaná Klinika orientální medicíny Pyunkang. Ve světě je známá léčbou atopických kožních poruch s maximálním využitím tradičních korejských přísad , které používá i při výrobě kosmetiky. Jejím hlavním cílem je přitom dodat pleti dostatečnou hydrataci, která jí zajistí potřebnou rovnováhu a přirozeně zdravý vzhled.

Kosmetika Pyunkang Yul byla vyvinuta s cílem chránit pokožku, proto je při její výrobě používáno pouze nezbytné množství chemických látek a umělých přísad. Téměř všechny produkty této kosmetiky jsou proto neparfémované. Nosnou částí jejich složení jsou tradiční korejské přísady, které chrání pokožku od jejího základu. Produkty této značky proto poskytují vhodný a zejména bezpečný způsob ochrany a zklidnění i pro unavenou či podrážděnou pokožku. Kromě ohleduplnosti k pokožce je však Pyunkang Yul značkou ohleduplnou také ke zvířatům ak životnímu prostředí. Zcela se vyhýbá testování na zvířatech a také použití nadměrného množství plastových složek.

Pyunkang Yul je značka typická svým minimalistickým přístupem, který je patrný i v designu jejích produktů. Královsky modré lahvičky navržené v lékařském stylu působí mimořádně přitažlivě. Výhodou je také jednoznačný název jednotlivých produktů, které se neukrývají za pěkně znějící názvy s marketingovým podtónem. Zákazník proto jednoznačně ví, jaký druh produktu kupuje a také to, jaké účinky má od něj očekávat.